Do zakończenia OOM 2024 pozostało:
Dni

Wyniki

Wyniki

Klasyfikacja po 18 sportach

12:38,

14 maja, 2024

Klasyfikacja po 18 sportach

Siatkówka K, Wyniki

Klasyfikacja końcowa

08:40,

14 maja, 2024

Klasyfikacja końcowa

Galeria, Taekwondo, Wyniki

Komunikat końcowy

21:34,

13 maja, 2024

Komunikat końcowy

Galeria, Tenis stołowy, Wyniki

Katarzyna Rajkowska i Samuel Michna mistrzami Polski kadetów

20:53,

13 maja, 2024

Katarzyna Rajkowska i Samuel Michna mistrzami Polski kadetów

Galeria, Gimnastyka trampolina, Wyniki

Punktacja i zdjęcia

19:56,

13 maja, 2024

Punktacja i zdjęcia

Galeria, Gimnastyka artystyczna, Wyniki

Wyniki Gimnastyka Artystyczna

21:02,

12 maja, 2024

Wyniki Gimnastyka Artystyczna
Wyniki

Klasyfikacja wojewódzka

Wyniki

Klasyfikacja medalowa

Wyniki

Klasyfikacja klubowa

Wyniki

Najlepsi zawodnicy - Puchar PKOL

GIMNASTYKA SPORTOWA

Najlepsza zawodniczka: ADRIANNA DOBRZAŃSKA | TS WISŁA KRAKÓW (MAŁOPOLSKIE)

GIMNASTYKA SPORTOWA

Najlepszy zawodnik: ALEKSANDER SŁODKOWSKI | UKS GDAŃSK (POMORSKIE)

Zapasy wolne

Najlepszy zawodnik: JAKUB KĘSY | WKS ŚLĄSK Milicz (DOLNOŚLĄSKIE)

Zapasy KOBIET

Najlepsza zawodniczka: ZUZANNA HORBIK | ULKS BIZON Milicz (DOLNOŚLĄSKIE)

JUDO

Najlepsza zawodniczka: MARTYNA SKORUPIŃSKA | UKS POHL Przemęt (WIELKOPOLSKIE)

JUDO

Najlepszy zawodnik: JAKUB KUROWSKI | JANOSIK B-Biała (ŚLĄSKIE)

badmintot

Najlepszy zawodnik: DAMIAN PERKOWSKI | UKS Hubal Białystok (PODLASKIE)

badmintot

Najlepsza zawodniczka: LENA MAKOWSKA | ABRM Warszawa (MAZOWIECKIE)

SZERMIERKA

Najlepsza zawodniczka: JULIA TABĘDZKA | Grodziski Klub Szermierczy (MAZOWIECKIE)

SZERMIERKA

Najlepsza zawodniczka: JAKUB GORCZYCA | UKS Atena Gdańsk (POMORSKIE)

GIMNASTYKA TRAMPOLINA

Najlepsza zawodniczka: Szefler Michalina | TKG Olimpijczyk Toruń (KUJAWSKO-POMORSKIE)

GIMNASTYKA TRAMPOLINA

Najlepszy zawodnik: Adamenko Matvii | AZS Warszawa (MAZOWIECKIE)

TENIS STOŁOWY

Najlepsza zawodniczka: Katarzyna Rajkowska (Olimpijczyk Jeżewo) (KUJAWSKO-POMORSKIE)

TENIS STOŁOWY

Najlepszy zawodnik: Samuel Michna (ZKS Zielona Góra) (LUBUSKIE)

taekwondo olimpijskie

Najlepsza zawodniczka: Lena Kaszkowiak | AZS AWF Poznań (WIELKOPOLSKIE)

taekwondo olimpijskie

Najlepszy zawodnik: Oskar Napierała | Szakal Jeżyce (WIELKOPOLSKIE)

PIŁKA SIATKOWA

Najlepszy zawodnik: Wojciech Kołodziej | UKS Akademia Siatkówki Niepołomice (MAŁOPOLSKIE)

PIŁKA SIATKOWA

Najlepsza zawodniczka: Hanna Derczyńska | UKS Volley 34 Łódź (ŁÓDZKIE)

Skip to content