Do zakończenia OOM 2024 pozostało:
Dni

Patronaty i Komitety

patronat honorowy

PATRONAT HONOROWY XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Dolny Śląsk 2024

Sławomir Nitras - Minister Sportu i Turystyki

Sławomir Nitras – Minister Sportu i Turystyki

KOMITET honorowy

KOMITET HONOROWY XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Dolny Śląsk 2024

  1. Cezary Przybylski- Marszałek Województwa Dolnośląskiego
  2. Piotr Borys – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki
  3. Radosław Piesiewicz- Prezes PKOL
  4. Jerzy Pokój – Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
  5. Maciej Awiżeń- Wojewoda Dolnośląski
  6. Damian Mrozek – Przewodniczący Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu Sejmiku WD
  7. Tadeusz  Stefaniak – Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  8. Anna Kukla- Prezes Zarządu Fundacji Lotto
  9. Dariusz Kucharski- Burmistrz Dzierżoniowa
  10. Emilian Bera- Burmistrz Jawora
  11. Radosław Jęcek- Burmistrz Karpacza
  12. Tadeusz Krzakowski- Prezydent Legnicy
  13. Piotr Lech- Burmistrz Gminy Milicz
  14. Arkadiusz Poprawa- Burmistrz Obornik Śląskich
  15. Marek Fedoruk- Burmistrz Szczawna- Zdroju
  16. Marek Długozima- Burmistrz Trzebnicy
  17. Roman Szełemej- Prezydent Wałbrzycha
  18. Jecek Sutryk- Prezydent Wrocławia
  19. Rafał Gronicz- Burmistrz Zgorzelca
KOMITET ORGANIZACYJNY

KOMITET ORGANIZACYJNY XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Dolny Śląsk 2024

1. Przewodniczący Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego
2. Wiceprzewodniczący Wojciech Biliński – Dyrektor Departamentu Sportu i Infrastruktury Sportowej UMWD
3. Wiceprzewodniczący Arkadiusz Zagrodnik – Prezes Dolnośląskiej Federacji Sportu
4. Rafał Pilch – Dyrektor Wydziału Sportu UMWD
5. Angelika Głowienka – Dyrektor Departamentu Sportu Wyczynowego Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
7. Zorika Mikołajczak – Prezes Dolnośląskiego Związku Badmintona
8. Tomasz Pańko– Prezes Dolnośląskiego Okręgowego Związku Bokserskiego
9. Stanisław Gołębiowski – Prezes Dolnośląskiego Związku Brydża Sportowego
10. Agnieszka Rauk-Kubacka – Prezes Dolnośląskiego Związku Sportów Gimnastycznych
11. Wiesław Błach – Prezes Dolnośląskiego Związku Judo
12. Andrzej Mikołajczak – Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej
13. Przemysław Wojciech Rozdolski – Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej
14. Aleksander Sokólski- Prezes Dolnośląskiego Związku Szachowego
15. Olga Walewska- Siekierka- Prezes Dolnośląskiego Związku Szermierki
16. Przemysław Pachla- Prezes Dolnośląskiego Związku Taekwondo WTF
17. Kamil Skrzypczak- Prezes Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego
18. Marek Syguła- Prezes Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego
14. Adam Szymczak – Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk
15. Bożena Górka – Główna Księgowa Dolnośląskiej Federacji Sportu
16. Paulina Gibek – Wydział Sportu UMWD

Skip to content